Home / Genel

Genel

Sedef Avcı kamp alışverişinde

Mağazaları dolaştığı sırada objektiflere poz veren Avcı, “Oğlum Can’ın Kaz dağında kampı var. Onun için alışverişe çıktım.” dedi. Güzel oyuncu, sade giyim tarzıyla dikkat çekti.

Read More »

Yeni imajı beğenilmeyen Zehra Çilingiroğlu özüne döndü!

Yeni saç rengiyle çok konuşulan Zehra Çilingiroğlu’nun, eski haline geri döndüğü görüldü. Geçtiğimiz günlerde siyah saçlarını değiştirerek, bakır renge boyatan 22 yaşındaki Çilingiroğlu’nun imajı çok konuşulmuştu. Zehra’nın yeni imajı takipçilerini ikiye bölmüş, hayranları çoğunlukla Zehra’ya bakır rengi yakıştırmadığını dile getirmişti. 

Read More »

Ceyda Düvenci-Bülent Şakrak’ın ev halleri

Ceyda Düvenci, sosyal medyada yayınladığı fotoğrafa, “Kızımız piyano dersinde, oğlumuz öğle uykusunda. Öğleden sonra aile keyfimiz başlayacak. Evde olmanın huzuru ve sabah 04.00’da eve gelmenin yorgunluğu var üstümüzde, biraz da mevsimsel hastalıklarla boğuşuyoruz ama olsun. Çok mutluyuz şükür” notunu yazdı.

Read More »

Simge: Aşka kapım açık

“Uzun zamandır yalnızım” diyen şarkıcı, “Aşka kapım açık. Artık hayatımı özel biriyle paylaşmak istiyorum. Öyle pizza seçer gibi sevgili siparişi veremezsiniz. Komik olsun yeter” ifadelerini kullandı.

Read More »

Yağmur Ünal: Kalbim boş – Magazin Haberleri

Yalnız başına çıktığı alışveriş turunda objektiflere yansıyan Yağmur Ünal, “Yapımcısı olduğum dizimiz şubat ayında izleyicisiyle buluşacak. Onun heyecanı var. Umarım güzel bir sezon olur herkes için” dedi. Kalbinin boş olduğunu belirten Ünal, “Şu sıralar işe odaklanmış durumdayım. Kalbim boş, hayatımda kimse yok. Olursa emin olun söylerim” diyerek, alışveriş gezintisine kaldığı …

Read More »