Home / Genel / Yasak Elma’da Ender’den, Şahika’ya cinayet teşebbüsü suçlaması! Yasak Elma 49. son bölüm final sahnesi izle!

Yasak Elma’da Ender’den, Şahika’ya cinayet teşebbüsü suçlaması! Yasak Elma 49. son bölüm final sahnesi izle!

Başrollerinde Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece, Tuvana Türkay, Nesrin Cevadzade ve Barış Kılıç’ın yer aldığı Fox’un sevilen dizisi Yasak Elma’nın 16 Eylül Pazartesi akşamı ekrana gelen son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı.

Yıldız ise Şahika’nın katil olduğunu ve kendisini de öldürmek istediğini söyleyerek Ender’den yardım istedi. Can güvenliklerinin olmadığını söyleyen Yıldız, Ender’in artık ortaya çıkmasını istedi.

YASAK ELMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Yasak Elma’nın yeni sezon 49. bölümünde Yıldız’ın hamile olarak yalıya dönmesi, Şahika’nın kurduğu planı alt üst eder. Şahika, Yıldız ve bebeğinden kurtulmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

yasak1

Yıldız bebeğinin geleceği için evde gördüğü kötü muameleye katlanmak zorundadır. Kaya yeni hayatını yoluna koymaya çalışırken Leyla ile tanışır. Leyla, Kaya’nın hayatına beklemediği sürprizlerle girecektir.

yasak2

Yasak Elma yeni bölümüyle Pazartesi 20.00’de FOX’ta!

YASAK ELMA 50. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?
Yasak Elma dizisinin 23 Eylül Pazartesi ekrana gelecek olan 50. yeni bölüm fragmanı ise Fox TV tarafından henüz yayınlanmadı.

Yasak-Elma-4958-galeri-resim-59f5c63a-c61d-4d78-b635-1ea03dae98fc

YASAK ELMA’YA AYLİN VEZİROĞLU DA KATILDI
Medyapım imzalı Yasak Elma dizisinin kadrosuna, güzel oyuncu Aylin Veziroğlu da katıldı. Veziroğlu, dizide ‘Selin’ karakterine hayat verecek.

Aylin Veziroğlu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir